14 Mart 2010

Tiyatro yazarı Coşkun Büktel’i karalamak amacıyla aşağıdaki ilkel ve iğrenç iftira fotomontajını imal edip yayımlayan Mustafa Demirkanlı’nın Tiyatro... Tiyatro... Dergisi’ni “herhangi bir şekilde desteklemek” ilkelliğe ve iğrençliğe prim vermek, iftiraya, lince ve sansüre suçortaklığı etmektir(DT genel müdürü Lemi Bilgin ile İBŞT genel sanat yönetmeni Orhan Alkaya tarafından, skandalları teşhir eden Büktel ve Bulunmaz'a saldırması ve skandalları örtbas etmesi için, dergi adı altında yayınladığı "şeye" reklam adı altında sadaka verilerek suni yemle yaşatılan) besleme sapık
(Resim altı yazısı coskunbuktel.com'dan aynen alınmıştır. Bkz. Burak Caney Sayfası)


Tiyatro... Tiyatro... Dergisi'ni herhangi bir şekilde destekleyenlerin gerçekte nasıl bir ilkelliği ve iğrençliği desteklediklerini, nasıl bir ilkelliğe ve iğrençliğe prim verip suçortaklığı ettiklerini belgeleriyle gösteren ibretlik bir yazı:

"İftiracı ve sansürcü Tiyatro... Tiyatro... Dergisi'nin baş destekçileri Lemi Bilgin ve Ayşenil Şamlıoğlu'na Demirkanlı'nın bulaştırdığı kara leke bir 'Bahar temizliği'yle alınlarından silinebilir mi?


İftiracı, linççi ve sansürcü tiyatro yayıncısının pişkini, "Bahar temizliği" yapar kış günü...